Výpočetní technika

Sestavy Triline jsou vyráběny firmou AT Computers a.s. v Ostravě. Každý počítač je testován a odpovídá certifikátu jakosti ISO 9001. Záruka se vztahuje na celý počítač a je 24 nebo 36 měsíců.

Triline PROFITriline PROFI záruka: 36 měsíců

Počítače řady Triline PROFI jsou určeny pro podniky všech velikostí, státní organizace, úřady, banky nebo školy. Nabízejí komplexní výběr modelů od ekonomických počítačů pro běžnou agendu a kancelářské aplikace až po výkonné pracovní stanice pro náročné uživatele. Počítače Triline PROFI lze využít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností. Volitelně je k dispozici miditower nebo mikrotower ve světlém i tmavém provedení, případně desktop. Všechny počítače Triline PROFI standardně nabízíme s operačním systémem Microsoft Windows 10 Professional.
Triline PRACOVNÍ STANICETriline PRACOVNÍ STANICE záruka: 36 měsíců

Řada počítačů Triline Integra je určena pro náročné uživatele. Navržena pro náročné grafické aplikace a programy vyžadující vysoký výkon procesoru. Počítače Triline Integra lze použít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností.
adresa: Kraslická 658
Luby
351 37
e-mail: info@bluen.cz