Výpočetní technika
Sestavy Triline jsou vyráběny firmou AT Computers a.s. v Ostravě. Každý počítač je testován a odpovídá certifikátu jakosti ISO 9001. Záruka se vztahuje na celý počítač a je 24 nebo 36 měsíců.

Triline PROFITriline PROFI záruka: 36 měsíců

Počítače řady Triline PROFI jsou určeny pro podniky všech velikostí, státní organizace, úřady, banky nebo školy. Nabízejí komplexní výběr modelů od ekonomických počítačů pro běžnou agendu a kancelářské aplikace až po výkonné pracovní stanice pro náročné uživatele. Počítače Triline PROFI lze využít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností. Volitelně je k dispozici miditower nebo mikrotower ve světlém i tmavém provedení, případně desktop. Všechny počítače Triline PROFI standardně nabízíme s operačním systémem Microsoft Windows 7 Professional.
Triline PRACOVNÍ STANICETriline PRACOVNÍ STANICE záruka: 36 měsíců

Řada počítačů Triline Integra je určena pro náročné uživatele. Navržena pro náročné grafické aplikace a programy vyžadující vysoký výkon procesoru. Počítače Triline Integra lze použít jako samostatně pracující výpočetní jednotky nebo jako součást existující podnikové sítě s vysokou řiditelností.
Triline HOBBYTriline HOBBY záruka: 24 měsíců

Multimediální počítače řady Triline HOBBY jsou primárně určeny pro domácí využití, pro hráče počítačových her, zábavu i vzdělávání. Bez problémů ovšem zvládnou i práci v kancelářských aplikacích a ekonomických programech. Svými parametry uspokojí potřeby každého člena rodiny. Standardní součástí všech modelů je DVD±R/RW vypalovací mechanika. Do standardní výbavy patří také kvalitní audio včetně základních reproduktorů. Všechny počítače Triline HOBBY standardně nabízíme s operačním systémem Microsoft Windows 7 Home Premium.
Triline HITTriline HIT záruka: 24 měsíců

Základní řada počítačů Triline HIT nabízí cenově dostupné modely pro pracovní využití, studenty i začínající uživatele, kteří se chtějí naučit práci s počítačem, pracovat převážně s běžnými kancelářskými aplikacemi či ekonomickým softwarem a chtějí mít přístup k Internetu. Univerzální skříň umožňuje osazení až čtyř 5.25" mechanik (včetně DVD±R/RW mechaniky) a jedné 3.5" mechaniky. Všechny počítače Triline HIT standardně nabízíme s operačním systémem Microsoft Windows 7 Home.
adresa: Kraslická 658
Luby
351 37
e-mail: info@bluen.cz
telefon: 354 596 342